Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Порошенко підписав закон
про примусове стягнення аліментів

Порошенко підписав закон про примусове стягнення аліментів

Президента Петро Порошенко підписав новий закон, який посилює правила виплати аліментів, через якого шоумен Антін Мухарський роздягнувся догола перед будівлею суду.

Раніше законопроект №7277 прийняла Верховна Рада. На думку його авторів (під документом підписалися понад 40 нардепів, в тому числі, Ірина Луценко, Олег Ляшко, Ірина Геращенко, Тетяна Бахтєєва та ін.), Він "удосконалить примусове стягнення заборгованості по сплаті аліментів".

Даним законом передбачається, що державні виконавці тепер без рішення суду, а на власний розсуд можуть забороняти боржникам виїзд за кордон, позбавляти їх водійських прав, вогнепальної та травматичної зброї, відправляти на виправні роботи або в тюрму.

До того ж Мін'юст з 2018 року опублікує імена всіх неплатників аліментів. Так міністр Павло Петренко хоче допомогти жінкам дізнатися, порядна їх обранець чи ні. Закон дозволить зменшити заборгованість по сплаті аліментів. Введено нові заходи примусового виконання рішень щодо осіб, які мають заборгованість у розмірі, яка сукупно перевищує суму платежів за 6 місяців.

Законом встановлюється тимчасове обмеження таких осіб у праві виїзду за межі України, тимчасове обмеження боржника у праві управління транспортними засобами, тимчасове обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю, тимчасове обмеження боржника у праві полювання.

Крім того, передбачено новий вид адміністративного стягнення - суспільно корисні роботи, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування.

Важливо: Закон вступає в силу через місяць з дня, наступного за днем його опублікування.

  • No comments found

Leave your comments

0

Форма заявки на юридичну консультацію