• Юридичні послуги у разі ДТП

    Юридичні послуги у разі ДТП

  • 1

Юридичні послуги у разі ДТП

У наш час швидкостей і транспортного руху у великих містах і за межами населених пунктів в умовах неналежної якості дорожнього покриття практично кожен водій хоча б раз стає учасником ДТП - з власної вини або за збігом обставин. Будь-яка аварія - це не тільки стрес і переляк, але і заподіяна шкода здоров'ю водіїв та пішоходів, тимчасова втрата дієздатності водія і чималий матеріальний збиток автомобілю.

Пошкодження машини призводить до втрати засобу пересування, необхідного для роботи і забезпечення сім'ї автовласника. Позбавлення водійських прав - для водія це найбільш суворе покарання за порушення правил дорожнього руху. Тому майже в кожному випадку дорожньо-транспортної пригоди необхідна допомога адвоката.

Дорожньо-транспортна пригода завжди тягне за собою безліч проблем. Для того, щоб вирішити їх коректним чином, потрібно грамотно відстоювати законні права та інтереси. Це важко робити без спеціальних знань і умінь.

В ході слухань необхідно довести відсутність у потерпілого серйозних травм і його безпосередню провину в аварії. Врахуйте, що пішохід завжди правий, тому отримати позитивне рішення вкрай важко. Але не тільки пішохід може постраждати при події. Водії і пасажири машини теж отримують травми, так що в цьому випадку знову виникає кримінальна відповідальність. У будь-якому випадку з'являються проблеми зі здоров'ям учасників і з ушкодженнями авто, виплатою страховки, відшкодування шкоди і т.д., тобто ситуації, що вимагають допомогу адвоката на дорозі.

  

ВІДПРАВТЕ НАМ ВАШ ЗАПИТ