• Досудове врегулювання спорів

    Досудове врегулювання спорів

  • 1

Досудове врегулювання спорів та спірних питань

При виникненні спірної ситуації, ми відразу всі, практично без винятку, поспішаємо затягнути кривдника до суду і зробити все, щоб він відчув весь гнів Феміди.

А чи не замислювалися ви, що більшість питань можна вирішити не в площині закону, а з його непрямою допомогою?

На жаль, коли терпіти вже несила і справа доходить до суду, єдиний спосіб, який пропонують правознавці - це затяжна війна світів. Вона може тривати роками, щоб запам'яталося всім і надовго, із застосуванням "важкої юридичної артилерії". Ще й так, щоб сповна відчути всі кола пекла судових тяжб.

Втягуючись у цю війну, ви навіть не можете уявити, який втрачаєте шанс.

При першій зустрічі, ми часто чуємо від клієнтів, що їх ситуація сама запущена, важка, заплутана і т.д. Тільки потрібно усвідомлювати, що адвокат - третя особа в ваших війнах, і у нього є унікальна можливість подивитися на все, що відбувається з боку, тверезо оцінивши всі ризики, які вам загрожують.

Досудове вирішення спорів - це дуже кропіткий, і насправді важкий процес. Тому адвокату варто застосувати не тільки його знання і професійний досвід в певній галузі права, але ще і масу прийомів психологічного характеру, життєвого досвіду, комунікативних технологій.

Без сумнівів, нам як адвокатам набагато простіше ініціювати судовий процес або вступити в нього. Потрібно просто його вести, не роздумуючи про альтернативні варіанти. Звичайно, там теж присутній людський фактор, але ж і весь процес прописаний для нас від початку і до кінця.

Надаючи  послуги в сфері досудового врегулювання спорів мирним шляхом і акцентуя на цьому вже при первинній консультації. Безсумнівно, коли є можливість вирішити проблему з меншими витратами - навіщо заганяти себе в кабалу?

При досудовому врегулюванні спорів, вигоди беззаперечні:

  • економите час, гроші, а головне - здоров'я;
  • все вирішується спокійно і конфіденційно;
  • ваша справа не стає надбанням громадськості;
  

ВІДПРАВТЕ НАМ ВАШ ЗАПИТ